Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń i finansów

este.biz Sp. z o. o.O firmie

este.biz Sp. z o. o.

Wojska Polskiego 16

Świętochłowice

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów źródłowych w systemie ze szczególnym uwzględnieniem faktur zakupowych, wyciągów bankowych, raportów kasowych

  • uzgadnianie kont kontrahentów

  • prowadzenie i weryfikacja poprawności rozliczeń finansowych z klientami

  • sprawdzanie, akceptacja manualnych płatności oraz obsługa płatności automatycznych

  • rozliczanie pracowników z zaliczek

  • wystawianie faktur, korekt faktur i innych dokumentów finansowych

Nasze wymagania

  • minimum dwuletni staż pracy w dziale rozliczeń

  • znajomość zasad rachunkowości

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • łatwość pracy na danych liczbowych

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem

  • samodzielność oraz zdolność współpracy z innymi działami

  • świadomość odpowiedzialności związanej z tym stanowiskiem

  • traktowanie pracy z pasją

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawą pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku usług outsourcingowych

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • miłą atmosferę w pracy i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • rodzinna atmosfera

  • gabinet fizjoterapii w biurze

  • niekorporacyjne podejście do pracownika

Firma este.biz Sp. z o. o. świadczy usługi w zakresie outsourcingu usług biurowych. Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Wśród naszych klientów znajdują się przedsiębiorstwa głównie z branży elektrycznej i budowlanej. Wspieramy naszych klientów w prowadzeniu biznesu, aby zapewnić im ciągłość realizacji procesów. Swoim pracownikom oferujemy możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego.

Przewiń do profilu firmy