Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń i Inwentaryzacji

YES BiżuteriaO firmie

  • Świerzawska 1, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

YES Biżuteria

Świerzawska 1

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja inwentaryzacji w Salonach YES/Verona zgodnie z założonym harmonogramem,

  • Przygotowywanie dokumentów wynikowych oraz tworzenie raportów do Centrali z przeprowadzonych inwentaryzacji,

  • Prowadzenie rozliczeń rachunkowo – księgowych salonów od strony finansowej, księgowej, magazynowej i inwentaryzacyjnej.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B (czynne użytkowanie auta na trasach międzymiastowych),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w przeprowadzaniu i rozliczaniu inwentaryzacji – warunek konieczny,

  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz pracy w godzinach nocnych,

  • Umiejętność współpracy z ludźmi,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Postawa: sumienna, rzetelna, obowiązkowa, skrupulatna, uczciwa,

  • Mile widziana umiejętność w przygotowywaniu dokumentów wynikowych, tworzeniu raportów i analiz oraz doświadczenie w rozliczaniu sklepów/punktów od strony finansowej, księgowej i magazynowej.

To oferujemy

  • Poziom stanowiska (Specjalista lub Młodszy Specjalista) dopasowany do Twoich kompetencji i doświadczenia

  • Profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia,

  • Pracę wśród dóbr luksusowych,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, nowych umiejętności i kwalifikacji,

  • Kursy językowe,

  • Bistro na miejscu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • szkolenia

  • Pakiet sportowy w korzystnej cenie

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Przewiń do profilu firmy

Osiągnięcia YES

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

Brylant Polskiej Gospodarki 2020

TOP MARKA 2020

SuperProdukt Świata Kobiety 2019

Top Avanti 2019

Doskonałość Mody Twój Styl 2019

Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta