Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozliczeń i Kontroli Jakości

  • Poznań, Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis
    Miejsce pracy: Poznań, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    CheMeS M. Szperliński Sp. z o.o. jest liderem na rynku usług poligraficznych. Dzięki najwyższej jakości oferowanych wyrobów, szerokiej gamie produktów, dużej elastyczności oraz kreowaniu nowych rozwiązań technologicznych systematycznie umacniamy pozycję Firmy na rynku polskim i europejskim.

    W związku z POTĘŻNĄ ROZBUDOWĄ oraz inwestycjami w najnowocześniejsze i unikalne technologie szukamy osób chcących być częścią naszego sukcesu.

    Zadania:

    • kontrolowanie iraz akceptacja wyrobów gotowych i w toku według Standardów Kontroli Jakości, kontrolowanie produkcji według specyfikacji klienta
    • maksymalizacja jakości w przedsiębiorstwie oraz inicjowanie działań korygujacych, naprawczych
    • badanie każdego problemu zgłaszanego od klientów związanego z jakością
    • rozpatrywanie, monitorowanie i ewidencjonowanie reklamacji
    • nadzorowanie rejestru wyrobów niezgodnych
    • ocena wad materiałów dostarczanych, zgłaszanie reklamacji do dostawców i podwykonawców
    • opracowywanie dokumentach wymaganej w przypadku wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością
    • wystawianie atestów jakości
    • rozliczanie zleceń produkcyjnych
    • przygotowywanie towaru do wysyłki, generowanie etykiet logistycznych / paletowych

    Oczekiwania:

    • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zarządzaniem jakością produkcji
    • dokładność, sumienność, zaangażowanie i własna inicjatywa
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • zdolności analitycznie, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • dodatkowym atutem będzie znajomość procesu druku

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
    • stabilną pracę w miłym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji
    • pracę w systemie czterozmianowym
    • 'szkolenia oraz możliwość rozwoju