Specjalista ds. Rozliczeń i Kontroli Jakości

  • Poznań, Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-30
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2017-09-29)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

opis
Miejsce pracy: Poznań, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

CheMeS M. Szperliński Sp. z o.o. jest liderem na rynku usług poligraficznych. Dzięki najwyższej jakości oferowanych wyrobów, szerokiej gamie produktów, dużej elastyczności oraz kreowaniu nowych rozwiązań technologicznych systematycznie umacniamy pozycję Firmy na rynku polskim i europejskim.

W związku z POTĘŻNĄ ROZBUDOWĄ oraz inwestycjami w najnowocześniejsze i unikalne technologie szukamy osób chcących być częścią naszego sukcesu.

Zadania:

  • kontrolowanie iraz akceptacja wyrobów gotowych i w toku według Standardów Kontroli Jakości, kontrolowanie produkcji według specyfikacji klienta
  • maksymalizacja jakości w przedsiębiorstwie oraz inicjowanie działań korygujacych, naprawczych
  • badanie każdego problemu zgłaszanego od klientów związanego z jakością
  • rozpatrywanie, monitorowanie i ewidencjonowanie reklamacji
  • nadzorowanie rejestru wyrobów niezgodnych
  • ocena wad materiałów dostarczanych, zgłaszanie reklamacji do dostawców i podwykonawców
  • opracowywanie dokumentach wymaganej w przypadku wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością
  • wystawianie atestów jakości
  • rozliczanie zleceń produkcyjnych
  • przygotowywanie towaru do wysyłki, generowanie etykiet logistycznych / paletowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zarządzaniem jakością produkcji
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie i własna inicjatywa
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • zdolności analitycznie, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dodatkowym atutem będzie znajomość procesu druku

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • stabilną pracę w miłym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji
  • pracę w systemie czterozmianowym
  • 'szkolenia oraz możliwość rozwoju

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się