Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozliczeń i Obsługi Klienta

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Lubelskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa Spółka Akcyjna  funkcjonuje na Polskim rynku farmaceutycznym od ponad siedemdziesięciu lat. Jej szeroko rozpoznawalna marka stanowi gwarancję jakości a jej produkty cieszą zaufaniem personelu medycznego i partnerów biznesowych.

    Firma zaprasza do udziału w procesie rekrutacji, zaangażowanych, pozytywnie nastawionych, ambitnych kandydatów/ki, w celu podjęcia pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Lublin

    Podstawowe obowiązki:

    • Przyjmowanie i ewidencjonowanie zamówień skierowanych do Firmy przez Klienta,
    • Uzgodnienie z Sekcja Planowania Produkcji terminu realizacji zamówienia,
    • Kompletowanie dokumentacji sprzedażowej do wysyłki wyrobów do Klienta w ramach sprzedaży krajowej, w Unii Europejskiej i poza Unię Europejską,
    • Przekazywanie dokumentacji sprzedażowej odbiorcom i odpowiednim komórkom wewnętrznym,
    • Fakturowanie i monitorowanie płatności za sprzedane wyroby,
    • Fakturowanie sprzedaży usług i innej sprzedaży,
    • Współpraca z Działem Logistyki w zakresie wysyłki wyrobów do Klienta,
    • Monitorowanie zasadności i zgodności wystawianych faktur z umowami i zamówieniami pod względem ilości i właściwych cen,
    • Monitorowanie reklamacji ilościowych, ich ewidencji oraz realizacja działań związanych z tym procesem,
    • Sporządzanie raportu dystrybucji produktów.

    Najważniejsze wymagania i kwalifikacje:

    • Umiejętność nawiązywania i utrzymania relacji z Klientem z zastosowaniem narzędzi i technik wspomagających ten proces,
    • Rzetelność w prowadzeniu ewidencji i dokumentacji sprzedażowej,
    • Umiejętność negocjowania w sytuacjach sprzeczności interesów i sytuacjach konfliktowych,
    • Angażowanie do współpracy pracowników Firmy w obszarze realizacji potrzeb Klienta,
    • Obsługa programów MS Office, obsługa programu finansowo- księgowego w zakresie obsługi sprzedaży i fakturowania,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku pracy,
    • Nowoczesne narzędzia pracy,
    • Przyjazną atmosferę,
    • Prywatną opiekę medyczną.
    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o składanie CV na adres: Polfa – Lublin S.A.,
    ul. Wojciechowska 42, 20-704 Lublin lub za pośrednictwem przycisku Aplikuj.
    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji CV wysyłanej na adres: Polfa – Lublin S.A., ul. Wojciechowska 42, 20-704 Lublin klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji CV w zakresie wykraczającym poza katalog danych wskazanych w art. 22(1) kodeksu pracy, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń i Obsługi Klienta.

    INFORMUJEMY,  ŻE  SKONTAKTUJEMY  SIĘ  JEDYNIE  Z  WYBRANYMI  KANDYDATAMI

    bottom

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polfa – Lublin S.A, zgadzasz się na przetwarzanie przez Polfa- Lublin S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w zakresie wykraczającym poza katalog danych wskazanych w art. 22(1) kodeksu pracy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie tych danych jest dobrowolne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Twoje dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

    Masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, których przetwarzanie oparte jest na zgodzie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Odwołanie zgody może nastąpić przez złożenie oświadczenie w jeden lub kilka z poniższych sposobów: wysłanie pisemnego oświadczenia na adres 20-704 Lublin, ul.Wojciechowska 42, wysłanie oświadczenia o cofnięciu zgody drogą poczty elektronicznej na adres e-mail: [email protected]

    Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Odbiorcą Twoich danych osobowych będzie wyłącznie podmioty, które działają na nasze zlecenie, tj. dostawcy usług i rozwiązań informatycznych, podmioty świadczące usługi rekrutacyjne, w tym dostawcy serwisów rekrutacyjnych on-line.

    Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.