Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń i obsługi projektów unijnych

ENSEMBLE3 sp. z o. o.O firmie

6 00010 000 brutto / mies.
  • Wólczyńska 133, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

ENSEMBLE3 sp. z o. o.

Wólczyńska 133

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa administracyjna projektów realizowanych w Spółce, finansowanych ze środków zewnętrznych, krajowych i zagranicznych, w tym:

  • bieżąca współpraca wewnętrzna z kierownikami projektów oraz pozostałymi komórkami zaangażowanymi w proces realizacji projektów

  • bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie obsługi projektów (m.in. KE, FNP, NCBR, NCN)

  • monitoring oraz formalny nadzór nad procesem realizacji projektu pod względem zgodności z umową o dofinansowanie (zgodność realizacji z harmonogramem, monitorowanie wydatków oraz wskaźników)

  • przygotowywanie sprawozdań okresowych, wniosków o płatność, harmonogramów płatności oraz rozliczeń końcowych

  • opisywanie i ewidencjonowanie dokumentów zgodnie z wytycznymi unijnymi i prawem polskim

  • prowadzenie dokumentacji i rozliczanie projektów w sposób zgodny z wytycznymi i zasadami określonymi dla poszczególnych programów

  • monitorowanie zmian w wytycznych i innych regulacjach, dotyczących realizowanych projektów, mających wpływ na prawidłowe ich rozliczanie

  • archiwizacja dokumentacji dotyczącej projektów

  • Monitoring informacji o nowych naborach wniosków w ramach instrumentów pomocowych

  • Monitorowanie różnych źródeł finansowania i programów grantowych

  • Wewnętrzna dystrybucja informacji na temat dostępnych programów grantowych i możliwości pozyskania środków na działalność

  • Bieżąca znajomość warunków i zasad udziału w konkursach

  • Wsparcie pracowników w przygotowywaniu wniosków grantowych (pomoc w przygotowaniu wniosków, sprawdzanie zgodności wniosków z warunkami konkursu, pomoc przy planowaniu budżetu i szacowaniu kosztów planowanych zadań, pomoc przy tworzeniu biznes planów, studiów wykonalności)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy przy pozyskiwaniu i realizacji projektów B+R+I

  • Znajomość programów grantodawczych oferowanych przez polskie, unijne i międzynarodowe organizacje grantodawcze

  • Znajomość zasad związanych z aplikowaniem o projekty ze źródeł zewnętrznych, doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie.

  • Doświadczenie w realizacji projektów w zakresie sprawozdawczości i rozliczeń z grantodawcami: doświadczenie w zakresie rozliczania projektów finansowanych z UE, znajomość kwalifikacji wydatków i kosztów dla potrzeb rozliczania projektów

  • Biegła znajomość języka angielskiego, umiejętność samodzielnego tworzenia formalnych i nieformalnych pism w języku angielskim

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Lojalność, skrupulatność i odpowiedzialność za zlecone zadania

  • Samodzielność w działaniu, komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Asertywność i umiejętność efektywnej pracy w dynamicznym środowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą i samodzielną pracę w rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Spółka Ensemble3 Sp. z.o.o to nowopowstałe Centrum Doskonałości w zakresie nanofotoniki, zaawansowanych materiałów i nowoczesnych technologii opartych na wzroście kryształów, zlokalizowane w Warszawie. Centrum powstało i działa we współpracy z partnerami z kraju i zagranicy w ramach Programu Teaming for Excellence finansowanego przez Komisję Europejską oraz Programu Międzynarodowych Agend Badawczych finansowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. Centrum pracuje nad rozwojem nowatorskich technologii materiałowych i nowoczesnych materiałów o wyjątkowych właściwościach elektromagnetycznych, które mogą znaleźć zastosowanie w takich dziedzinach, jak fotonika, optoelektronika, telekomunikacja, konwersja energii słonecznej, medycyna i lotnictwo.

Przewiń do profilu firmy