Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń i obsługi ubezpieczeń

Mentor Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o.O firmie

Mentor Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o.

Szosa Chełmińska 177

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola ewidencji zawartych umów ubezpieczenia przez sprzedawców własnych, partnerów z sieci zewnętrznej oraz sprzedaży online

  • Kontakty z kanałami sprzedaży oraz zakładami ubezpieczeń w zakresie bieżącej obsługi i rozliczeń dokumentacji, składek i prowizji

  • Obsługa produktów ubezpieczeniowych stacjonarnych oraz na dedykowanych portalach internetowych

Nasze wymagania

Podstawowej znajomości narzędzi z pakietu biurowego: arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu

Dobrej organizacji pracy własnej, sumienności i skrupulatności

Samodzielności, odpowiedzialności za powierzone zadania

Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość podstawowych zagadnień branży ubezpieczeniowej

  • Doświadczenie w pracy biurowej

To oferujemy

  • Pracę możesz realizować zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie w biurze (wg ustalonego harmonogramu)

  • Stosujemy elastyczny czas pracy

  • Współtworzysz niewielki zespół, dzięki czemu masz możliwość bezpośredniego wpływu na jego funkcjonowanie i kierunki rozwoju

  • Otrzymujesz swobodę, zaufanie i możliwość podejmowania decyzji

  • Współpracujesz z nami na podstawie umowy o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Mentor Ubezpieczenia Indywidualne sp. z o.o. to agencja ubezpieczeniowa istniejąca na rynku już od prawie 20 lat. Zajmujemy się dystrybucją ubezpieczeń na szeroką skalę w ramach współpracy z wieloma zakładami ubezpieczeń. Od wielu lat tworzymy rozwiązania, które wykorzystujemy do sprzedaży ubezpieczeń standardowych, a także specjalistycznych dedykowanych dla różnych branż i grup zawodowych, zarówno w formie tradycyjnej, jak i przez Internet.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego Ciebie szukamy?

Nasza firma się rozwija, dzięki czemu możemy wdrażać nowe rozwiązania i oferować coraz szerszą gamę ubezpieczeń. Potrzebujemy osób, które pomogą nam zapewnić ciągłość rozliczeń i obsługi oraz realizować nasze plany.