Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Rozliczeń i Płatności

7R S.A.

  • Bonarka 8, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

7R S.A.

Bonarka 8

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności dokumentów (faktur, not, korekt) i alokacji kosztów

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie płatności, kompensat oraz korekt

  • Wprowadzanie zleceń płatności do systemów informatycznych/bankowych

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych dot. płatności i rozliczeń w systemie informatycznym

  • Monitorowanie spłat wierzytelności od odbiorców oraz w ramach Grupy Kapitałowej

  • Bieżące informowanie o stanie należności i zobowiązań wobec dostawców, odbiorców, inwestorów

  • Przygotowywanie miesięcznych/ kwartalnych/ rocznych raportów i zestawień

  • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji i dokumentacji finansowej w ramach prowadzonych działań/projektów

  • Kontakt z bankami w zakresie wyciągów bankowych, rachunków bankowych, e-bankingu

  • Kontakt z innymi pracownikami firmy w celu identyfikacji i wyjaśnienia odchyleń i rozbieżności,

  • Ścisła współpraca z działami firmy: Księgowość, Controlling i Capital Markets

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów/ekonomii/księgowości

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej dwa lata

  • Znajomość zasad fakturowania

  • Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Znajomość MS Excel na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

  • Zdolności analityczne

To oferujemy

  • Prace w organizacji, która jest otwarta na inicjatywę, możliwość współtworzenia rozwoju firmy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Spółce

  • Pracę w energicznym i profesjonalnym zespole

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów Pracowniczych

  • Stałe zatrudnienie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

7R S.A.

Jesteśmy ogólnopolskim, dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Od ponad 10 lat naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości, nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy