Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń i płatności

Extrego S.A.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontakty z klientami firmy (również zagranicznymi, telefon, email) w zakresie rozliczeń i płatności;

  • kontrola spływu należności, stały monitoring bieżącego stanu należności powierzonej grupy kontrahentów;

  • prowadzenie działań w celu odzyskania należności zgodnie z przyjętymi standardami;

  • współpraca z zewnętrznymi firmami windykacyjnymi;

  • stała współpraca z działem księgowości oraz działem operacyjnym;

  • kompensaty;

  • sporządzanie zestawień i raportów; dotyczących należność’

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie wyższe;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;

  • biegła, praktyczna znajomość MS Excel;

  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność;

  • zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w firmie o profilu transportowo-spedycyjnym;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • nowoczesne narzędzia pracy oraz oprogramowanie;

  • szkolenie i wdrożenie w obowiązki przez doświadczonego opiekuna;

  • pracę w młodym i zgranym zespole w komfortowym biurze;

  • duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy;

  • stołówka oraz bezpłatny serwis kawowy na miejscu;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • dogodny dojazd, również komunikacją miejską;

  • parking bezpośrednio pod firmą.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV z danymi do kontaktu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Extrego S.A. jest nowoczesną, otwartą na potrzeby rynku oraz dynamicznie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się spedycją międzynarodową, oferując swoje usługi na terenie całej Europy. Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu firmy są jej pracownicy, a nieprzerwany rozwój sprawia, iż nieustannie poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów.

Przewiń do profilu firmy