Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. rozliczeń i raportowania

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

rondo ONZ

Warszawa

Witaj w Volkswagen Financial Services

Czy wiesz, że grupa Volkswagen jako pierwsza w Polsce umożliwiła zakup samochodów online? Jeśli chcesz prowadzić projekty, które zmieniają rynek mobility, koniecznie sprawdź naszą ofertę pracy!

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za poprawność rozliczeń z Towarzystwami Ubezpieczeń – nadzór nad raportowaniem i zatwierdzanie kompletności otrzymanych danych o wystawionych polisach ubezpieczeniowych
  • Kompleksowa obsługa rozliczeń finansowych składki i prowizji z Towarzystwami Ubezpieczeń oraz z wyznaczonymi kontrahentami (m.in. dealerzy Grupy VW i Spółki powiązane) w tym comiesięczne zatwierdzenia i wyjaśnianie rozbieżności
  • Przygotowywanie z Towarzystwami Ubezpieczeń oraz innymi podmiotami, procedur rozliczeń z uwzględnieniem zatwierdzania tych rozliczeń w cyklu miesięcznym
  • Udział w sporządzaniu miesięcznych raportów na potrzeby księgowe
  • Analizowanie powierzonych procesów,  wdrażanie usprawnień i optymalizacji
  • Bieżąca weryfikacja otwartych pozycji i sald z kontrahentami

Cechy idealnego kandydata:

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętności ustalania priorytetów
  • Dokładność, sumienność, orientacja na realizacje zadań i współpracę
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność samodzielnego prowadzenia procesów i mini projektów
  • Bardzo dobra znajomość Excel – m.in. znajomość VBA
  • Znajomość zagadnień związanych z rozliczeniami
    (doświadczenie 2-3 lata)
  • Znajomości branży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem
  • Lubisz pracę z ludźmi i masz poczucie humoru :)

Oferujemy:

  • Bardzo dobrą lokalizację biura (Rondo ONZ)
  • Zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
  • Kartę Lunch Plus
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Multikafeterię
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe (angielski/niemiecki)
  • Owocowe poniedziałki i środy

Jesteś Tym, kogo szukamy? Daj nam znać, klikając
przycisk "Aplikuj” i wysyłając swoje CV.

Proces rekrutacyjny będzie składał się z trzech etapów oraz wstępnej rozmowy telefonicznej.

Ogłoszenie archiwalne