Specjalista ds. rozliczeń i sprawozdawczości funduszy unijnych

POLIMER Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją elementów z tworzyw sztucznych. Zaopatrujemy we wszystkie elementy z laminatu poliestrowo-szklanego. Wieloletnia działalność naszej firmy potwierdza naszą wiarygodność jako producenta wysokiej jakości kompozytów.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzenie i rozliczanie projektów zgodnie z obowiązującymi dla poszczególnych programów wytycznymi i zasadami rozliczania projektów, w tym:
    • bieżący monitoring postępu rzeczowo – finansowego,
    • kontrola prawidłowości wydatkowania środków i osiąganych wskaźników,
    • przygotowywanie wniosków o płatność wraz z ewentualnymi uzupełnieniami,
    • przygotowywanie sprawozdań/raportów
    • monitoring budżetów realizowanych projektów,
    • prowadzenie zestawień wydatków w ramach projektu, w tym dotyczących wynagrodzeń oraz raportowanie o stanie rozliczania projekt.
  • Wsparcie w opracowywaniu części merytorycznej dokumentacji aplikacyjnej, niezbędnej do pozyskania środków unijnych na projekty regionalne i krajowe.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie,
  • doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowanych z regionalnych i krajowych programów operacyjnych finansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. poziom B1),
  • zdolności organizacyjnych i analitycznych,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi programów pakietu Microsoft Office.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne pakiety medyczne.

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy