Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń i windykacji lokali użytkowych i mieszkalnych

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jelonki"O firmie

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jelonki"

Powstańców Śląskich 4A

Warszawa

Opis stanowiska, zakres odpowiedzialności:

  • prowadzenie spraw Spółdzielni dotyczących windykacji należności z tytułu opłat za używanie lokali mieszkalnych i użytkowych,
  • kontakt telefoniczny z dłużnikami oraz przyjmowanie interesantów w godzinach pracy Spółdzielni celem udzielania stosownych wyjaśnień w zakresie opłat, odsetek za zwłokę, zaległości itp.,
  • prowadzenie bieżącej korespondencji z dłużnikami
  • sporządzanie wniosków do KRD oraz ich ewidencja,
  • sporządzanie ugód dotyczących ratalnej spłaty zadłużenia zawieranych pomiędzy Spółdzielnią a dłużnikami, w tym prowadzenie rejestru zawartych ugód i czuwanie nad ich realizacją, -
  • współpraca z innymi działami/komórkami Spółdzielni,
  • prowadzenie i aktualizacja rejestru dłużników/należności, monitoring spłat zadłużeń,
  • sporządzanie projektów pism procesowych, monitorowanie postępowań sądowych dot. zadłużeń,
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do wystąpienia na drogę sądową i utrzymywanie ścisłego kontaktu z obsługą prawną w sprawie windykacji należności zasądzonych na rzecz Spółdzielni.
  • przygotowywanie dokumentów w celu windykacji zadłużenia
  • współpraca z urzędami, komornikami, kancelariami prawnymi itd.;
  • wsparcie współpracowników w pracach administracyjnych
  • obsługa wewnętrznego systemu komputerowego
  • praca na wewnętrznej bazie klientów

Oczekujemy:

  • wykształcenia min średniego/wyższego ( 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku )
  • znajomości obsługi komputera, programów Ms Office
  • doświadczenie w pracy w spółdzielni mieszkaniowej
  • doświadczenie w firmie zajmującej się windykacją
  • znajomość procedur windykacyjnych
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych w zakresie monitorowania terminowości spłat
  • zdolności negocjacyjne w windykacji telefonicznej
  • dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) poprzez przycisk aplikowania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w organizacji
  • pracę pełną wyzwań
  • przyjazną, rodzinną atmosferę
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego

Ogłoszenie archiwalne