Specjalista ds. Rozliczeń i Windykacji

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

  • Przyokopowa 33, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Przyokopowa 33

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami w sprawie spłaty zadłużenia;

  • wyjaśnianie na bieżąco przyczyn opóźnień w regulowaniu płatności, negocjowanie i ustalanie warunków spłat zaległości oraz realizowanie założonych planów;

  • przygotowywanie oraz wysyłka dokumentów związanych z wezwaniami do zapłaty;

  • współpraca z działem prawnym w zakresie przygotowania dokumentacji do windykacji sądowej;

  • realizacja innych wyznaczonych zadań związanych z rozliczaniem należności;

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;

  • doświadczenie w prowadzeniu skutecznej windykacji – mile widziane doświadczenie w międzynarodowej korporacji;

  • wysoka kultura osobista w kontaktach biznesowych;

  • rzetelność i zaangażowanie oraz zdolność organizacji pracy własnej;

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracą pod presją czasu;

  • biegła znajomość obsługi komputera (m.in. MS Excel)

  • mile widziana znajomość SAP.

To oferujemy

  • możliwość pracy z domu i w biurze (min.2 dni w biurze);

  • dodatkowe dni wolne: urodziny, badanie profilaktyczne i inne;

  • programy wsparcia pracowników i współpracowników;

  • abonament prywatnej opieki medycznej;

  • karta sportowa za dopłatą;

  • rozwój: szkolenia techniczne, program mentoringowy, szkolenia z j. angielskiego;

  • nagrody i wyróżnienia;

  • Global Innovation Awards, Global Code Games, Legal Hackaton;

  • webinary, konkursy, kiermasze, eventy;

  • inne: zapytaj rekrutera!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa tel. z rekruterem

2

Wideorozmowa 60 min.

3

Decyzja

Wolters Kluwer to międzynarodowy koncern technologiczno-medialny. W Polsce jesteśmy obecni od 25 lat. Dostarczamy oprogramowanie oraz informacje prawne, które pomagają profesjonalistom z wielu branż podejmować właściwe decyzje i sprawnie zarządzać organizacją.

Obecnie poszukujemy Analityka ds. e-commerce.

Przewiń do profilu firmy