Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozliczeń – inwestycje mieszkaniowe

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OKAM CAPITAL to wiodąca firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem. Nasze inwestycje to nie tylko nowoczesne budynki mieszkaniowe, ale również wyjątkowe miejsca działań artystycznych i kulturalnych. Działamy na terenie całego kraju.
    Zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów
    w Polsce oraz za granicą.

    Obecnie poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Kontrolowanie rozliczeń finansowych w zakresie przekazywanych lokali oraz kosztów zarządzania budynkami;
    • Prowadzenie spraw administracyjnych i urzędowych dotyczących budynków na etapie ich użytkowania;
    • Nadzór nad firmą zarządzającą administrowaniem przekazanych do użytkowania budynków.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie mieszkaniowym;
    • Mile widziane wykształcenie oraz doświadczenie w zakresie finansów i rachunkowości;
    • Znajomość procedur obowiązujących na etapie użytkowania i administrowania budynków;
    • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Znajomość Pakietu Office.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pakiet socjalny (m.in. karta Multisport);
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Pakiet socjalny (w tym karta Multisport, możliwość dofinansowania kursu języka angielskiego).

    Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.
    Prosimy o wpisanie słów „Specjalista ds. rozliczeń” w temacie wiadomości.

    W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez OKAM CAPITAL SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie (00-222), przy al. Jerozolimskich 181 A (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).