Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń - Inżynier ds. rozliczeń

KZN Rail Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

KZN Rail Sp. z o.o. to kluczowe ogniwo Grupy KZN Bieżanów w strategii kompleksowej obsługi procesów inwestycyjnych i utrzymaniowych związanych z nawierzchnią szynową. Jesteśmy spółką wykonawczą, realizującą zadania z zabudową, naprawą czy serwisem infrastruktury torowej, stanowiącą element spinający łańcuch projektowania, produkcji i obsługi logistycznej realizowany całościowo w ramach całej grupy kapitałowej KZN Bieżanów.

W chwili obecnej Spółka KZN Rail poszukuje odpowiedzialnej i chętnej do pracy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie kierownictwa budowy w zakresie prowadzenia dokumentacji formalnej budowy, rozliczania prac oraz tworzenia dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;
  • Prowadzenie rozliczeń finansowych z Zamawiającym, pomiędzy członkami konsorcjum oraz z podwykonawcami, usługodawcami, dostawcami;
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do wykonania rozliczeń i fakturowania;
  • Przygotowywanie wymaganych raportów, prognoz, analiz i harmonogramów finansowych;
  • Kontrola i opisywanie faktur;
  • Archiwizacja prowadzonej dokumentacji i wsparcie kadry kierowniczej w bieżących, drobnych pracach biurowo-administracyjnych ;
  • Współpraca z innymi działami w Spółce, w szczególności z działem Finansowo-Controllingowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) - preferowane w zakresie budownictwa lub finansów i rachunkowości;
  • Biegła znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook), znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem;
  • Samodzielność, skrupulatność, terminowość i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole;
  • Możliwość zdobywania doświadczeń oraz rozwoju zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę w pracy i poza pracą;
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS);
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne