Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń

FF MARKA WŁASNA SP Z O OO firmie

  • Grzybowa 5, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FF MARKA WŁASNA SP Z O O

Grzybowa 5

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące rozliczanie produkcji oraz kontrolę przepływu i zużycia materiałów,

  • Dokonywanie analizy planów produkcyjnych pod kątem dostępności surowców,

  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego i zapewnienie identyfikalności żywności,

  • Sprawowanie nadzoru nad zgodnością stanów magazynowych,

  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją magazynową i produkcyjną.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie; preferowane wyższe (mile widziane: technologia żywności, Inżyniera produkcji, rachunkowość, finanse, analizy)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Możliwości przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

  • Umowę o pracę z Pracodawcą

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza + premia uznaniowa + dodatek nocny)

  • Program Poleceń – dodatkowa premia do 800 zł za polecenie pracownika do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników

  • Pakiet Benefit: karta MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, kurs języka angielskiego z dostępem do platformy e-learningowej, bezpłatny parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

FF Marka Własna Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych, które posiada Biuro handlowe w Łodzi oraz dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że FF Marka Własna Sp. z o. o. doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

Przewiń do profilu firmy