Oferta pracy

Specjalista/-tka ds. Kontroli Księgowej

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące nadzorowanie i weryfikowanie poprawności operacji księgowych, dotyczących środków trwałych i inwestycji prowadzonych przez Centrum Finansowych Usług Wspólnych

  • Rozliczanie inwestycji

  • Prowadzenie spraw związanych z likwidacją, sprzedażą oraz zakupem środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych

  • Prowadzenie, uczestnictwo i rozliczanie inwentaryzacji

  • Wystawianie dokumentów OT

  • Weryfikowanie i zatwierdzanie dziennych/miesięcznych operacji księgowych w Spółce oraz poprawności zamykania ksiąg na koniec każdego dnia/miesiąca, dot. środków trwałych

  • Udział w przygotowywaniu danych niezbędnych do sporządzania sprawozdań finansowych, raportów i analiz finansowych dotyczących środków trwałych

  • Weryfikacja dokumentów kasowych i raportów otrzymanych ze sklepów

  • Rozliczanie kasjerów i prowadzenie księgowości kasowej sklepów

  • Odpowiadanie za zebranie informacji i przygotowanie dokumentów rezerw dla księgowości

  • Przygotowywanie okresowych raportów i analiz

Wymagania pracodawcy

  • 1-3 lata doświadczenia w dziale finansowym, na podobnym stanowisku (kasy, księgowość)

  • Wykształcenia średniego/policealnego/studium zawodowego

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programów: Access, Excel, Power Point

  • Znajomość środowiska SAP będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy

  • Rzetelności i zorientowania na cele

  • Umiejętności współpracy w zespole

  • Komunikatywności, otwartości i zdolności szybkiego przystosowywania się do zmian

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Okres zatrudnienia 3 miesiące, z możliwością przedłużenia

  • Możliwość rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • opieka dedykowanego specjalisty

  • program CSR TAKPEŁNOSPRAWNI

Szczegóły pod nr tel. 512 097 920

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Przewiń do profilu firmy