Specjalista ds. Rozliczeń Kontraktów

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 21.11.2017
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 21.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą związaną z bezpieczeństwem ruchu drogowego i usługami związanymi z budową dróg i autostrad oraz obsługą obiektów mostowych.

W związku z prężnym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • obsługa administracyjna i rozliczeniowa kontraktów
  • odbiór i kierowanie do odpowiedniej komórki korespondencji, pisanie i wysyłanie oraz archiwizowanie korespondencji do kontrahentów
  • wspomaganie działów technicznych w przygotowaniu zleceń usługowych do realizacji
    poprzez opracowanie dokumentów zgodnych z umową na każdym etapie realizacji inwestycji
  • identyfikacja zdarzeń i okoliczności mających wpływ na dodatkowe koszty i czas realizacji
  • ustalanie oraz aktualizowanie harmonogramu rzeczowo – finansowego w uzgodnieniu
    z kierownikami działów
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej
  • sporządzanie kosztorysów na roboty dodatkowe i zamienne

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne budownictwo, inżynieria środowiska
  • doświadczenie na tym samym lub pokrewnym stanowisku
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz obsługa programu Norma Pro, pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność, staranność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikację należy składać klikając w przycisk aplikowania w tytule podając nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się