Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczeń

Shoper S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności płatności dokonywanych przez Klientów

  • Realizacja spraw zgłaszanych przez Klientów w obszarze rozliczeń

  • Wystawianie faktur oraz faktur korygujących

  • Analizowanie i zmiana danych w notach księgowych

  • Sporządzanie raportów rozliczeniowych dziennych, miesięcznych

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie płatności Klientów

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy w dziale rozliczeń lub księgowości

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe z zakresu rachunkowości

  • Umiejętności analityczne, jeśli lubisz liczby i dobrze czujesz się w szukaniu “zgubionego grosza” :) ta praca jest dla Ciebie

  • Skrupulatność, cierpliwość

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz planowanie jej tak, by realizować zadania w terminie

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • onboarding, pełne wdrożenie na stanowisko

  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, bezpłatny angielski, i inne

Shoper S.A.

Shoper to największy dostawca oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce – działamy na rynku e-commerce od 2005 roku, pozwalając na swobodną i profesjonalną sprzedaż online.

Z naszego oprogramowania korzysta ponad 20 tys. e-biznesów, prowadzonych przez małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców, którzy stawiają na nowoczesny handel i technologie.

Jeśli też jesteś pasjonatą e-handlu oraz nowych technologii, uwielbiasz wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój najbardziej dynamicznej branży na świecie – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Przebieg rekrutacji:

Wyślij nam swoje CV oraz nagranie wideo, w którym opowiesz, dlaczego chcesz dołączyć do naszego zespołu (pozostawiamy dowolność, jeśli chodzi o format).