Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń

mFinanse S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z siecią sprzedaży w zakresie rozliczeń

  • przygotowanie raportów na potrzeby Pionu Finansów oraz Sieci Sprzedaży, w zakresie wynagrodzeń oraz sprzedaży sieci sprzedaży

  • przygotowanie raportów ad hoc

  • współpracę przy rozwoju oraz wdrażaniu narzędzi IT, w obszarze usprawniania procesów rozliczeniowych Biura Rozliczeń

  • obsługa i kontrola dokumentów księgowych

  • współpraca z jednostkami spółki w celu uzgodnienia danych finansowych

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze rozliczeń, analiz

  • zaawansowana znajomość programów Microsoft Office

  • umiejętność analizowania danych, efektywnego raportowania, i rekomendowania rozwiązań

  • doświadczenie w codziennej współpracy z obszarem sprzedaży w zakresie warunków naliczania wynagrodzeń

  • dokładność, skrupulatność, rzetelność

  • zaangażowanie, komunikatywność

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • możliwość pracy hybrydowej i elastyczny czas pracy,

  • rozwój osobisty i zdobywanie nowych umiejętności

  • niezbędne narzędzia pracy: baza wiedzy, komputer

  • wsparcie doświadczonych menadżerów i dedykowanych departamentów

  • pracę w Grupie mBanku

  • zniżki na produkty i usługi ofertowane przez Grupę mBank

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje