Ta oferta pracy jest nieaktualna od 565 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozliczeń NFZ

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Centrum Medyczne SALVE  lider wśród prywatnych placówek medycznych w województwie łódzkim
    zatrudni:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • kompleksowa obsługa kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia
    • rozliczanie świadczeń medycznych w ramach podpisanych umów
    • monitorowanie udzielanych świadczeń medycznych oraz sporządzanie raportów
    • pełna obsługa portalu Świadczeniodawcy na stronie NFZ
    • prowadzenie korespondencji z NFZ
    • monitorowanie i bieżąca analiza zewnętrznych regulacji prawnych (Rozporządzenia Ministra Zdrowia, Zarządzenia Prezesa NFZ itp.)
    • nadzorowanie i weryfikowanie wszelkich wymagań do uzyskania kontaktu z NFZ
    • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby konkursu ofert z NFZ
    • dostarczanie statystyk i raportów na potrzeby placówki

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • znajomość systemu rozliczeń NFZ
    • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość programu Excel
    • znajomość podstaw księgowości

    Prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia
    z tytułem maila „Specjalista ds. Rozliczeń”

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).