Specjalista ds. rozliczeń logistycznych

SAMSUNG SDS GLOBAL SCL POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SAMSUNG SDS GLOBAL SCL POLAND Sp. z o.o.

Poznań

Samsung SDS Global SCL Poland Sp. z o.o.
zapewnia profesjonalne usługi w branży logistycznej na rynku zagranicznym i lokalnym.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Numer ref.: Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • współpraca z dostawcami usług logistycznych i klientami
  • rozliczanie usług logistycznych AR/AP
  • raportowanie wskaźników wydajności pracy
  • zarządzanie KPI

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe (o profilu logistyka, transport)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel, Power Point)

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie
  • ciekawe zadania
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość dofinansowania ubezpieczenia grupowego i karty multisport
  • dostęp do najnowszych technologii

Aplikacje prosimy wysyłać w j. angielskim

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SAMSUNG SDS GLOBAL SCL POLAND Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SAMSUNG SDS GLOBAL SCL POLAND Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy