Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń

Pekao Faktoring Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja transakcji w systemie faktoringowym.

  • Pełna obsługa finansowania i rozliczania płatności w przydzielonym portfelu umów.

  • Podejmowanie działań w celu zwiększania wykorzystana limitów faktoringowych.

  • Monitoring jakości rozliczeń transakcji.

  • Monitoring telefoniczny Kontrahentów.

  • Fakturowanie i generowanie wszelkich innych dokumentów rozliczeniowych.

  • Sporządzanie raportów.

  • Współpraca z pracownikami innych komórek Spółki w zakresie kompleksowej obsługi Klientów z portfela.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne.

  • Znajomość zasad rachunkowości.

  • Umiejętności organizacyjne i sprawność działania.

  • Komunikatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

  • Profesjonalne narzędzia do realizacji zadań.

  • Szkolenia.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Pekao Faktoring Sp. z o.o.

Pekao Faktoring jest jednym z pionierów faktoringu w Polsce. Prowadzimy działalność od grudnia 1998 roku. Świadczymy pełen zakres usług faktoringowych oraz wyspecjalizowane usługi obejmujące obrót i zarządzanie wierzytelnościami.

Przewiń do profilu firmy

Życiorys wraz z poniższą klauzulą oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres [email protected]