Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. rozliczeń (m/k)

EWE energia Sp. z o.o.O firmie

  • Rzepin, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kim jesteśmy?

EWE jako koncern energetyczny działa na rynku niemieckim od 90 lat. W Polsce od 20 lat zajmujemy się sprzedażą gazu ziemnego, usług energetycznych oraz energii elektrycznej. Posiadamy własną sieć dystrybucyjną. Dynamicznie rozwijamy zakres naszych usług zarówno pod względem terytorialnym jak i produktowym. Chcemy oferować klientom zróżnicowane rozwiązania multienergetyczne od jednego dostawcy.
W naszej działalności stawiamy na bezpieczeństwo - bezpieczeństwo pracowników i klientów: zatrudniamy tylko na umowę o pracę, ubezpieczamy, szkolimy i rozwijamy, jesteśmy słowni, dbamy o bezpieczeństwo dostaw i terminowość.

Mamy dwa główne zadania dla Ciebie:

  • rozliczanie klientów EWE Polska w ramach zawartych umów sprzedaży paliwa gazowego
  • pozyskanie danych pomiarowych dla punktów gazowych przyłączonych do sieci PSG
  • potwierdzanie faktur z tytułu zleconej usługi dystrybucji
  • bieżąca współpraca z PSG w zakresie niezgodności/ braku danych pomiarowych, w tym obsługa reklamacji klientów na dane pomiarowe
  • comiesięczna weryfikacja zgodności rozliczenia usługi dystrybucyjnej nabytej PSG z usługą zafakturowaną klientom EWE Polska
  • raportowanie

Dla nas najważniejsi są:

Ludzie
Rozwój
Inicjatywa
Atmosfera
Zasady

Zainteresowany/a? Czytaj dalej !!!

Jeśli:

  • znasz dobrze Excel
  • potrafisz myśleć analitycznie
  • znasz IRiESD PSG Sp. z o.o. i taryfy PSG SP. z o.o.
  • lub masz doświadczenie w rozliczaniu gazu ziemnego

... to ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • możliwość pracy w systemie home office
  • indywidualny plan rozwoju rozwijający Twoje umiejętności – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • ubezpieczenia zdrowotne, wypadkowe, prywatną opiekę medyczną
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, a w nim m.in. dopłaty do wypoczynku dla Ciebie i Twoich dzieci, karty podarunkowe, paczki świąteczne dla dzieci, karta Multisport
Brzmi interesująco? Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji. Chętnie Cię poznamy!

Na Twoje CV czekamy do 25.12.2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne