Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń - Młodszy księgowy

Rolladen GroupO firmie

  • Skarbowców 23a
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Rolladen Group

Skarbowców 23a

Wrocław

Rolladen Group jest prężnie rozwijającą się firmą produkcyjno-handlową w branży bram garażowych i rolet zewnętrznych. Nasz sklep internetowy rolladenplanet.de jest jednym z liderów na rynku niemieckim w sprzedaży internetowej produktów z naszej branży. Firma Rolladen Group działa również aktywnie na rynku austriackim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • wprowadzanie danych do systemów księgowych
  • prowadzenie rozrachunków krajowych i zagranicznych
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • sporządzanie zestawień i raportów księgowych
  • wystawianie faktur sprzedażowych

Oczekiwania:.

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości
  • dobra znajomość MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane

  • znajomość programów Subiekt GT i Rewizor GT
  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • rozwój zawodowy w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w naszym wysokiej klasy biurze we Wrocławiu (Racławicka Center, na terenie kompleksu znajduje się obiekt rekreacyjny z dużym stawem)
  • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy