Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

  • Legionowo, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIQ

    Wielospecjalistyczna placówka medyczna, istniejąca na rynku od blisko 30 lat, poszukuje do swoich struktur

    SPECJALISTY DS. ROZLICZEŃ Z NFZ

    Miejsce pracy: Legionowo

    Opis stanowiska:

    • śledzenie na bieżąco projektów i właściwych aktów prawnych MZ i NFZ – analiza i interpretacja wprowadzonych zmian,
    • praca w systemach informatycznych Narodowego Funduszu Zdrowia,
    • rozliczanie umów z zakresu POZ, AOS, STM, PSY, SZP: wystawianie faktur, sprawozdawczość,
    • nadzór nad prawidłowością rozliczeń w poszczególnych komórkach,
    • przygotowywanie wszelkich zestawień i analiz,
    • przygotowywanie materiałów niezbędnych do konkursów ofert oraz sporządzanie ofert na świadczenia medyczne do NFZ.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe.
    • dobra, praktyczna znajomość zasad rozliczeń świadczeń zdrowotnych z Narodowym Funduszem Zdrowia,
    • doświadczenie w pracy z Systemem Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI),
    • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i terminów.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji
    • pakiet socjalny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NZOZ MEDIQ Jerzy Petz., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję oraz przyszłych rekrutacji. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.) dla potrzeb rekrutacyjnych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

    Administratorem danych osobowych zebranych w aplikacji jest NZOZ Mediq Jerzy Petz z siedzibą w Legionowie 05-120 przy ul. Piłsudskiego 20. W spółce powołany jest również Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.) dla potrzeb rekrutacyjnych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do rozpatrzenia aplikacji. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/a aplikacji.

    Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy nie wysyłać swojego CV. Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadcza Pan/i, że podane dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.

    Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w NZOZ MEDIQ.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.