Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

  • Legionowo, mazowieckie
  • Józefa Piłsudskiego 20, 05-120 Legionowo, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIQ

    Wielospecjalistyczna placówka medyczna, istniejąca na rynku od blisko 30 lat, poszukuje do swoich struktur

    SPECJALISTY DS. ROZLICZEŃ Z NFZ

    Miejsce pracy: Legionowo

    Opis stanowiska:

    • śledzenie na bieżąco projektów i właściwych aktów prawnych MZ i NFZ – analiza i interpretacja wprowadzonych zmian,
    • praca w systemach informatycznych Narodowego Funduszu Zdrowia,
    • rozliczanie umów z zakresu POZ, AOS, STM, PSY, SZP: wystawianie faktur, sprawozdawczość,
    • nadzór nad prawidłowością rozliczeń w poszczególnych komórkach,
    • przygotowywanie wszelkich zestawień i analiz,
    • przygotowywanie materiałów niezbędnych do konkursów ofert oraz sporządzanie ofert na świadczenia medyczne do NFZ.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie,
    • dobra, praktyczna znajomość zasad rozliczeń świadczeń zdrowotnych z Narodowym Funduszem Zdrowia,
    • doświadczenie w pracy z Systemem Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI),
    • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i terminów.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji,
    • pakiet socjalny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEDIQ Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jerzy Petz dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w NZOZ MEDIQ.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.