Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń nieruchomości

Vantage Development S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie mediów mieszkań i usług w budynkach podczas trwania umów najmu (od przejęcia lokalu do jego zdania)

  • Weryfikacja poprawności i analiza danych z liczników

  • Wystawianie faktur, not obciążeniowych oraz wprowadzanie korekt

  • Nadzorowanie faktur medialnych w obrębie rozliczanej nieruchomości

  • Bieżąca obsługa zapytań najemców dotyczących rozliczeń mediów, czynszu, itd.

  • Przygotowanie zestawień oraz raportów dotyczących rozliczeń

  • Składanie i nadzór nad poprawnością deklaracji podatkowych od nieruchomości

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku powiązanym z księgowością, administracją lub finansami

  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz w pracy charakteryzuje Ciebie dbałość o szczegóły

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office w szczególności Excel

  • Jesteś nastawiony na pracę zespołową i posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość programów rozliczających oraz doświadczenie w rozliczaniu Wspólnot Mieszkaniowych będzie dodatkowych atutem

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca hybrydowa

  • Możliwość długoletniej współpracy

  • Możliwość pracy przy realizacjach złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów deweloperskich

  • Szansa na rozwój kompetencji (m.in. współpraca z doświadczonym zespołem, szkolenia)

  • Praca w firmie, dla której najcenniejszą wartością są pracownicy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne