Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozliczeń Nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Możemy Ci zaoferować:

    Szansę ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    Możliwość współtworzenia największego sklepu internetowego w Polsce.
    Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
    Pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • administrowanie umowami najmu wyznaczonych obiektów handlowych
    • nadzorowanie rozliczeń finansowych takich jak: czynsz, opłata eksploatacyjna i media indywidualne związanych z wynajmowanymi obiektami
    • nadzorowanie rozliczeń związanych z prawami autorskimi
    • raportowanie kosztów eksploatacyjnych wyznaczonych obiektów
    • prowadzenie archiwum umów najmu oraz pozostałej korespondencji z Wynajmującymi

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
    • doświadczenia w dziale księgowości lub finansów
    • znajomość zagadnień dotyczących zarządzania nieruchomościami
    • komunikatywność i umiejętności interpersonalne
    • umiejętność pracy pod presją czasu i terminowość
    • dokładność
    • logiczne myślenie

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez EURO-net Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.