Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozliczeń

  • Pinczyn (pow. starogardzki), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

    W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pinczyn (pow. starogardzki)

    ZADANIA:

    • bieżące rozliczenie należności
    • wystawianie dokumentów księgowych (faktur i dokumentów korygujących)
    • kontrola poprawności rozliczeń oraz księgowań
    • tworzenie okresowych raportów wewnętrznych i zewnętrznych
    • współpraca z działem obsługi klienta i windykacji

    WYMAGANIA:

    • kierunkowe wykształcenie wyższe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość MS Excel
    • rozwinięte umiejętności analityczne
    • umiejętność pracy na dużych bazach danych
    • umiejętność pracy w zespole, wysokie umiejętności interpersonalne
    • skrupulatność, dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy

    OFERUJEMY:

    Pracę w rozwijającym się zespole,
    Interesującą pracę w renomowanej firmie,
    Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki pracy,

    Pakiet medyczny,
    Ubezpieczenie grupowe,
    Przyjazna atmosferę w pracy.

    NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

    Aplikacje prosimy wysyłać drogą elektroniczna lub za pomocą poniższego przycisku aplikowania.

    Dekpol S.A.
    ul. Gajowa 31
    83-251 Pinczyn

    tel. 058/ 560 10 75

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).