Specjalista ds. rozliczeń płodów rolnych w Centrum Usług Wspólnych

Procam Polska Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie bieżących spraw związanych z rozliczeniem procesu dostaw i odbiorów w sektorze skupu płodów rolnych.

  • Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu.

  • Ewidencja dostaw magazynowych w systemie ERP.

  • Kontakt z klientami i dostawcami w celu pozyskania poprawnych dokumentów.

  • Monitorowanie płatności klientów.

  • Wystawianie faktur sprzedaży lub korekt.

  • Aktywna współpraca z pracownikami działu oraz innymi działami firmy.

  • Tworzenie raportów i sprawozdań na potrzeby firmy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

  • 2-3 letnim doświadczeniu na podobnym stanowisku.

  • Umiejętności ustalania priorytetów.

  • Komunikatywności i zaangażowaniu w wykonywaną pracę.

  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office, głownie Excel i Word.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemem CDN XL.

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B z uwagi na lokalizację biura.

  • Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

To oferujemy

  • Umowa o pracę jest u Nas standardem.

  • Pracujesz od poniedziałku do piątku.

  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7 a 8.

  • Zapewniamy specjalistyczne wdrożenie oraz wsparcie i opiekuna na początku kariery w firmie.

  • Propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej.

  • Spotykamy się na eventach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Od ponad 15 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania agronomiczne w sektorze rolniczym i

ogrodniczym. Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju. Nasz zespół tworzy

ponad 350 osób zatrudnionych w 30 oddziałach. Stawiamy na ludzi, wiedzę i rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy