Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. rozliczeń podatku VAT

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie poprawności księgowań dokumentów sprzedaży oraz zakupu,

  • Kontrola rozrachunków,

  • Sprawdzanie rejestrów VAT,

  • Sporządzanie deklaracji VAT.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego z zakresu Rachunkowości/Finansów lub Ekonomii (technikum, studia lub kurs),

  • Minimum rocznego doświadczenia w księgowości na samodzielnym stanowisku,

  • Znajomości programu Symfonia,

  • Znajomości zagadnień związanych z rozliczaniem podatku VAT,

  • Znajomości systemu pakietu MS Office (znajomości programu Excel na poziomie zaawansowanym),

  • Sumienności, samodzielności i zaangażowania w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Umowę na zastępstwo z możliwością przedłużenia umowy,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00,

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),

  • Pracę w młodym i zmotywowanym zespole,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Jesteśmy liderem w Trójmieście. Grupa Zdunek to marki BMW, MINI, NISSAN, CITROEN, RENAULT, DACIA, marka DS i Peugeot. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Przewiń do profilu firmy