Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń

Polski Holding Inwestycyjny S.A.O firmie

Polski Holding Inwestycyjny S.A.

7 piętro

Poznań

Jeżeli lubisz cyfry, są one Twoim „konikiem” i w dalszym ciągu chcesz rozwijać się w tym obszarze, to z całą pewnością powinieneś dołączyć do naszego zespołu, w którym panuje niepowtarzalna atmosfera, gdzie nie ma czasu na nudę, a każdy projekt jest inny. U nas otrzymasz: stabilizację, samodzielne stanowisko, szacunek, przyjazną atmosferę, możliwości rozwoju zawodowego.

Polski Holding Inwestycyjny S.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania i zakres Twojej odpowiedzialności:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania firmy w obszarze dokumentów kosztowych i płatności
  • kontrolowanie umów, faktur i wszelkich zobowiązań pod względem formalno-rachunkowym
  • przygotowywanie dokumentacji finansowej związanej z rozliczeniami i płatnościami
  • dbałość o zapewnienie zgodności dokumentów z przepisami i procedurami wewnętrznymi
  • przygotowywanie dokumentów do biura rachunkowego, wyjaśnianie ewentualnych niezgodności
  • pełna obsługa płatności
  • wykonywanie zleconych analiz i raportów na potrzeby kadry zarządzającej oraz pozostałych działów
  • współpraca z innymi działami w celu realizacji ww. obowiązków

Od Ciebie oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia w dziale finansowym, na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego, kierunkowego najlepiej w obszarze finansów i rachunkowości
  • zdolności analitycznych i umiejętności pracy z danymi liczbowymi
  • bardzo dobrej znajomości programu Microsoft Excel, znajomość SAGE Symfonia będzie dodatkowym atutem
  • znajomości zagadnień księgowych, przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • łatwości w budowaniu relacji i współpracy w zespole
  • zaangażowania i skrupulatności

Od Nas otrzymasz:

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • stałe godziny pracy
  • prywatną opieka medyczna
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • kartę multisport
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
wejdź na naszą stronę www.phisa.pl i dowiedz się więcej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy