Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Rozliczeń

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i przeprowadzanie codziennych rozliczeń transakcji dotyczących sprzedaży nowych samochodów

  • Terminowe konfigurowanie akcji promocyjnych i rozliczeń zgodnie z aktualnymi programami sprzedaży i ofertą marki

  • Wspieranie Sieci dealerskiej w kwestiach związanych z rozliczeniami bieżących promocji zgodnie z ofertą marki

  • Prowadzenie bieżącej komunikacji i współpraca z Siecią dealerską w zakresie aktualnej oferty handlowej, sytuacji produkcyjnej

  • Weryfikacja poprawności specyfikacji zamawianych do produkcji samochodów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/ techniczne

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży lub rachunkowości

  • Znajomość pakietu MS Office (w tym biegłość w programie MS Excel)

  • Łatwość w pracy z systemami informatycznymi

  • Umiejętności analityczne, skrupulatność, precyzja w działaniu

  • Asertywność, zaangażowanie, wykazywanie własnej inicjatywy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną biznesową komunikację (min. B2)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, a docelowo na czas nieokreślony

  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, Skoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy