Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń

Schenker Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie klientów w przydzielonym obszarze w zakresie zobowiązań i należności.

  • Procedowanie przydzielonych faktur w systemie.

  • Współpraca z innymi jednostkami w zakresie procedowania faktur i uzgadniania rozbieżności.

  • Uzgadnianie i podejmowanie działań mających na celu poprawne rozliczenie faktur.

  • Raportowanie podejmowanych działań, uzgadnianie i realizowanie niestandardowych sposobów postępowania w zakresie rozliczeń.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość procesu należności lub/i zobowiązań lub doświadczenie w pracy biurowej o charakterze administracyjnym (np. w zespole rozliczeń, finansowym, księgowym).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (pisanie e-maili, rozmowy telefoniczne).

  • Znajomość MS Office.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej.

  • Umiejętność współpracy i egzekwowania ustalonych działań.

  • Zdolność do pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie.

  • Znajomość branży logistycznej.

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),

  • Możliwość pracy w systemie telepracy (hybrydowej),

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,

  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),

  • Możliwość korzystania z ZFŚS,

  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy