Specjalista ds. rozliczeń produkcji (Dział Odlewnia)

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.03.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Lider w produkcji łączników do instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych

    Specjalista ds. rozliczeń produkcji
    (Dział Odlewnia)
    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • sporządzanie raportów produkcyjnych
    • rozliczanie materiałów wsadowych i gotowych wyrobów
    • zamawianie usług zewnętrznych i materiałów pośrednio produkcyjnych

    Wymagania:

    • gotowość do podjęcia pracy na stałe
    • dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
    • odpowiedzialność i pracowitość

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
    • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in.: prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy, dofinansowanie do wakacji i świąt, pakiety sportowe)

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    znajdujący się na dole ogłoszenia.

    bottom