Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji (k/m)

CEDC InternationalO firmie

  • Oborniki

    Oborniki, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w systemie zmianowym

  • Wsparcie Działu Produkcyjnego w bieżących pracach administracyjnych

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Kontrola obiegu dokumentów

  • Tworzenie prostych raportów produkcji oraz aktualizacja instrukcji i procedur

  • Zapewnienie prawidłowej rejestracji zużyć surowców i opakowań

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

  • Przestrzeganie (w ramach podległej komórki organizacyjnej lub zajmowanego stanowiska) obowiązujących w Spółce regulacji wewnętrznych, w tym regulaminu ładu korporacyjnego, polityki bezpieczeństwa oraz polityki ochrony danych osobowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, techniczne (mile widziane wyższe)

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Sumienność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, myślenie analityczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Otwartość na naukę

  • Samodzielność, kreatywność i gotowość do pracy pod presją czasu

  • Znajomość pakietu MS Office, arkusza kalkulacyjnego Excel

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (Opiekę medyczną Lux Med, Kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie współfinasowane przez pracodawcę, świadczenia z ZFŚS, dostęp do nauki języków na platformie eTutor w korzystnej cenie)

  • Możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach

  • Możliwość zgłaszania własnych pomysłów, usprawnień i wygrywania nagród

  • Udział w konkursach pracowniczych

  • Rozwój cennych umiejętności

  • Pracę ze znanymi i lubianymi markami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku