Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji

  • Warszawa, Mościska (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Korporacja KGL to spółka wchodząca w skład polskiej Grupy KGL zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania, dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów oraz sprzedażą i eksportem tworzyw sztucznych.

    Centrala spółki zlokalizowana jest w Mościskach (pow. warszawski zachodni), a fabryka oraz magazyny Korporacji KGL mieszczą się ponadto w Klaudynie k./ Warszawy oraz w Kostrzynie Wlkp. w okolicach Poznania.

    W całej Grupie KGL pracuje już łącznie 700 osób w kilku lokalizacjach. Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Mościska (pow. warszawski zachodni)

    Poszukujemy osoby, która:

    • posiada bardzo dobre umiejętności analityczne – mile widziane osoby posiadające doświadczenie w nadzorze nad procesem produkcji,
    • zna pakiet MS Office, w tym w szczególności z łatwością korzysta z Excela,
    • jest samodzielna i dokładna, rzetelna oraz dociekliwa,
    • chętnie podejmie się nowych zadań,
    • potrafi świetnie organizować sobie samodzielnie pracę.

    Zadania na stanowisku:

    • przygotowywanie raportów produkcyjnych,
    • kontrola aktualnych stanów magazynowych,
    • współpraca z Działem Kontroli Jakości, magazynem i produkcją,
    • bezpośredni nadzór nad procesem produkcji.

    Co oferujemy?

    • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • regularne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych kompetencji oraz system premiowy za rzetelną realizację zadań na stanowisku,
    • benefity pracownicze, których nie może zabraknąć: opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport lub bilety do kina/ teatru,
    • miejsce pracy wyposażone w niezbędne i nowoczesne narzędzia,
    • miłą atmosferę pracy oraz wspólne wyjazdy integracyjne 😊
    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.