Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczeń

MLP Group S.A.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie, wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie SAP,

  • weryfikacja poprawności rozliczeń,

  • wystawianie faktur mediowych oraz czynszowych w systemie SAP,

  • weryfikacja poprawności wystawianych faktur,

  • przygotowywanie zestawień i raportów,

  • bieżąca korespondencja z najemcami,

  • prowadzenie kompleksowej ewidencji liczników ,

  • sporządzanie deklaracji do urzędów,

Nasze wymagania

  • znajomość systemu SAP mile widziana

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, Word)

  • umiejętność redagowania pism urzędowych, biznesowych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność selekcjonowania informacji i określania priorytetów,

  • umiejętność szybkiej nauki i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo z możliwością zatrudnienia na stałę,

  • dofinansowanie kursów języka obcego,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia,

  • niezależność i samodzielne realizowanie ambitnych wyzwań,

  • przyjazna oraz partnerska atmosfera w pracy,

  • prywatna opieka medyczna,

Naszym nadrzędnym celem jest spełnienie oczekiwań Klientów. Oferujemy nowoczesne powierzchnie magazynowe wysokiej jakości, dopasowane w każdym zakresie do indywidualnych potrzeb Najemców.

Naszą misję realizujemy w ramach rozwijanych parków logistycznych oraz inwestycji typu BTS. Wszystkie obiekty charakteryzują się bardzo atrakcyjną lokalizacją, w pobliżu dużych aglomeracji miejskich i węzłów drogowych.

Z naszymi Klientami współpracujemy na każdym etapie rozwoju parku logistycznego. Począwszy od pierwszej decyzji lokalizacyjnej, poprzez projektowanie, uzyskiwanie wszelkich zezwoleń, budowę, komercjalizację, a następnie zarządzanie nieruchomością. Otaczamy Najemców pełną opieką. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz dbamy o ekologię.

Wiemy, że nasze Parki to środowisko pracy dla setek, a nawet tysięcy pracowników naszych Najemców. Zależy nam aby było to środowisko przyjazne, także dzięki stosowaniu rozwiązań ekologicznych oraz dbaniu o naturę. Dlatego chętnie sadzimy i pielęgnujemy drzewa w naszych parkach oraz przeznaczamy znaczny procent terenu pod powierzchnie zielone. Naszym celem jest systematyczna rozbudowa powierzchni magazynowo – produkcyjnych, przy pełnym zaufaniu i zadowoleniu Klientów.

Przewiń do profilu firmy