Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń Rynku Finansowego i Kapitałowego

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ING Bank Śląski S.A.

Warszawa

Warszawa

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Specjalista ds. Rozliczeń Rynku Finansowego i Kapitałowego

Numer ref.: AS_0022751

Twoje zadania:

W ZAKRESIE WYCENY PAKIETÓW WIERZYTELNOŚCI / SPÓŁEK:

  • Analiza wyceny wierzytelności / spółek do wartości godziwej pod kątem poprawności wyliczeń
  • Weryfikacja raportów z wyceną aktywów, sporządzonych przez wyspecjalizowane podmioty
  • Przygotowanie i kontrola wartości aktywów nienotowanych na aktywnym rynku, będących przedmiotem lokat funduszy inwestycyjnych i emerytalnych – wyceny modelowe
  • Analiza i weryfikacja struktur

POZOSTAŁE

  • Weryfikacja limitów inwestycyjnych
  • Analiza zmian prawnych i ich implementacja w systemie księgowym

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w instytucjach finansowych,
  • Doświadczenie w instytucji związanej z funduszami inwestycyjnymi, domu maklerskim,
  • Znajomość wyceny wierzytelności, przedsiębiorstw,
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie – B1/B2,
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • Znajomość serwisu informacyjnego Bloomberg,
  • Znajomość przepisów i regulacji rynkowych w zakresie rynku finansowego i kapitałowego,
  • Umiejętność kreowania usprawnień w procesach,
  • Zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność,
  • Samodzielność,
  • Zainteresowania z tematyki rynku kapitałowego, finansów.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy