Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rozliczeń

KOBYLARNIA S.A.O firmie

  • Sławno
    Sławno, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem rozliczeniowym (na stanowisku kierownika);
  • rozliczanie wykonanych robót drogowych, mostowych i branżowych;
  • przygotowanie dokumentów rozliczeniowych dla Inżyniera Kontraktu;
  • administrowanie archiwizacją dokumentacji rozliczeniowej;
  • weryfikacja dokumentacji rozliczeniowej otrzymanej od podwykonawców i Inżyniera Kontraktu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku przy projektach infrastrukturalnych (na stanowisku kierownika, mile widziane doświadczenie na stanowisku specjalisty),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • konsekwencja w realizowaniu podjętych działań,
  • zaangażowanie w realizowane zadania,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Miejsce pracy:

Biuro budowy: Sławno

Budowa drogi: S6

lub

Słupsk

Budowa: Budowa i przebudowa istniejących odcinków dróg w ciągu południowego obejścia Miasta Słupska

Specjalista ds. Rozliczeń, Sławno