Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczeń

Baltic InteriorsO firmie

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o prawidłowy i terminowy przepływ dokumentów księgowych

  • wystawianie, rozliczanie i opisywanie faktur

  • wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności w rozliczeniach i uzgadnianie poprawnych wersji rozliczeń

  • rozliczanie i rejestrowanie kosztów, kontrola kosztów inwestycji

  • współpraca z biurem rachunkowym

  • tworzenie prostych raportów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze finansów lub rozliczeń lub fakturowania - warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz arkusza kalkulacyjnego Excel

  • sumienność, pracowitość i dokładność

  • umiejętność dotrzymywania terminów i pracy pod presją czasu

  • analityczny sposób myślenia

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • umiejętność organizowania pracy własnej

  • zorientowanie na szczegóły

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • zgrany zespół, nastawiony na pomoc i współpracę

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego

Baltic Interiors

Baltic Interiors to pracownia wykończeń wnętrz, której główną działalnością są kompleksowe:

- wykończenia mieszkań i domów pod klucz, projekty i aranżacje.

Zajmujemy się koordynacją wszystkich etapów inwestycji, od projektowania wnętrz, poprzez aranżację, po organizację i nadzór nad materiałami i ekipami budowlanymi.

Przewiń do profilu firmy