Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń

Sweco Consulting sp. z o.o.O firmie

Sweco Consulting sp. z o.o.

Ignacego Łyskowskiego 16

Szczecin

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 15 000 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie.

Sweco Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne (budowlane);
  • minimum 2-letnie doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków UE lub innych międzynarodowych instytucji finansujących opartych o warunki kontraktowe FIDIC
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz MS Project i zasad kosztorysowania
  • zaangażowanie, komunikatywność, samodzielność;

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie rozliczeń Kontraktów na roboty
  • kontrolowanie rozliczeń Podwykonawców
  • współpraca z Inspektorami Nadzoru w zakresie rozliczeń Robót
  • wsparcie w przygotowywaniu raportów finansowych;
  • wsparcie w przygotowywaniu i kompletowaniu dokumentów finansowych do raportów i rozliczeń;
  • wsparcie w sporządzaniu i aktualizacji harmonogramów rzeczowo-finansowych
    oraz harmonogramu realizacji projektu;
  • przygotowywanie i bieżące monitorowanie umów oraz rozliczeń częściowych ekspertów zaangażowanych w realizację projektu.

Oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo - projektowych;
  • udział w strategicznych dla Spółki zadaniach inwestycyjnych;
  • możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych: ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert zawierających CV za pomocą przycisku Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy