Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń

OT LOGISTICS S.A.

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedażowych dla klientów krajowych i zagranicznych.

  • Nadzór nad kompletnością dokumentacji.

  • Przygotowywanie raportów, zestawień księgowych oraz tworzenie rezerw kosztowych na potrzebę pracodawcy.

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku.

  • Dekretowanie faktur kosztowych dotyczących podstawowej działalności firmy.

  • Kompleksowa obsługa centrum usług wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów ustawy VAT w zakresie fakturowania, w tym w walutach obcych,

  • Uprzednie doświadczenie w działach fakturowania lub rozliczeń, preferowane w firmach o charakterze usługowym

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmach spedycyjnych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • benefity takie jak - opieka medyczna, karta Multisport, lekcje językowe

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • Jeśli wyrażają Państwo chęć przesłania CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli na dokumentach aplikacyjnych.

OT Logistics S.A. to polska firma z ponad 70-letnim doświadczeniem. Wraz ze spółkami tworzącymi Grupę Kapitałową OT Logistics jest najbardziej wszechstronnym operatorem portowym w Polsce i jednym z największych na południowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego.

Przewiń do profilu firmy