Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rozliczeń

Schenker Sp. z o.o.O firmie

Schenker Sp. z o.o.

Zbigniewa Romaszewskiego 18

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

1. Obsługa międzynarodowych klientów strategicznych firmy w zakresie rozliczania i fakturowania, w szczególności:

- Poprawne i terminowe rozliczanie kosztów ujętych w fakturach przychodzących i wychodzących;

- Sprawdzanie poprawności faktur i rozliczeń;

- Wyjaśnianie rozbieżności w rozliczeniach i uzgadnianie poprawnych wersji rozliczeń i faktur;

- Praca w dedykowanych systemach IT;

- Tworzenie prostych raportów.

2. Proaktywne usprawnianie procesu obsługi klientów poprzez:

- Proponowanie działań doskonalących i zaradczych;

- Poszukiwanie rozwiązań zwiększających efektywność obsługi klienta.

3. Współpraca z innymi zespołami:

- Wyjaśnianie niezgodności w rozliczeniach;

- Bieżąca komunikacja dot. obsługiwanych faktur.

4. Udział w telekonferencjach (w języku angielskim).

Nasze wymagania

- Doświadczenie w obszarze finansów lub rozliczeń lub fakturowania,

- Dobra znajomość języka angielskiego (min.B2),

- Analityczny sposób myślenia,

- Umiejętność rozwiązywania problemów,

- Umiejętność organizowania pracy własnej,

- Zorientowanie na szczegóły,

- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktu z klientem,

- Mile widziane doświadczenie w branży logistycznej/ transportowej oraz studia z zakresu finansów/ rachunkowości

- Znajomość obsługi EXCEL (podstawowe funkcje i formuły, tabele przestawne),

- Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Miejsce pracy: Zbigniewa Romaszewskiego 18, 62-080 Tarnowo Podgórne.
  • Zorganizowany dojazd do pracy z Poznania do Tarnowa Podgórnego.
  • Projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Specjalista ds. rozliczeń, Zbigniewa Romaszewskiego 18, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)