Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń

AGENCJA UBEZPIECZEŃ ROLNYCH sp. z o.o.O firmie

AGENCJA UBEZPIECZEŃ ROLNYCH sp. z o.o.

Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 2

Toruń

Główne zadania na stanowisku:

  • weryfikacja poprawności wystawienia polis
  • rozliczenie wystawionych polis z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • weryfikacja naliczeń prowizyjnych
  • fakturowanie
  • opracowanie raportów i zestawień

Od kandydatów oczekujemy

  • bardzo dobrej  znajomości pakietu MS Office ( w szczególności EXCEL)
  • odpowiedzialności i skrupulatności
  • terminowości w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • możliwość angażowania się w dodatkowe inicjatywy firmowe

Ogłoszenie archiwalne