Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. rozliczeń umów leasingowych

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza umów leasingowych pod kątem ujęcia księgowego oraz zapewnienie ich prawidłowej ewidencji w systemie księgowym;

  • Ewidencja księgowa rozliczeń wynikających z zawartych umów: księgowanie faktur, wyciągów bankowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów czynnych i biernych;

  • Monitorowanie, uzgadnianie i rozliczanie salda depozytów;

  • Kalkulacja i rozliczanie rezerw na zobowiązania z tytułu przyszłych przeglądów i remontów, wynikających z zawartych umów i obowiązujących przepisów;

  • Analiza i uzgadnianie sald z kontrahentami dotyczącymi umów leasingowych;

  • Współpraca z obszarami odpowiedzialnymi za procesowanie umów leasingowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość);

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze księgowości najchętniej w branży leasingowej;

  • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i krajowych standardów rachunkowości (w szczególności KSR 5) oraz znajomość międzynarodowego standardu MSSF 16;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel;

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;

  • Odpowiedzialność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • Udział w sukcesie najszybciej rozwijającej się linii lotniczej w Europie;

  • Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży;

  • Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Miłą atmosferę pracy.