Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń Usług Medycznych

SPSK Nr 1 im. Prof. S. Szyszko SUMO firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres zadań:

  • obsługa Portalu Świadczeniodawcy
  • przygotowywanie dokumentacji rozliczeniowej z NFZ
  • współpraca z innymi działami Szpitala w zakresie rozliczeń usług medycznych
  • sporządzanie zestawień i analiz w zakresie rozliczeń z NFZ

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • min. dwuletnie doświadczenie zawodowe
  • znajomości środowiska MS Windows z pakietem Office (w szczególności Excel),
  • samodzielności, odpowiedzialności oraz dokładności,
  • dobra organizacji pracy i dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • komunikatywności oraz umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość specyfiki rozliczeń usług medycznych będzie dodatkowym atutem.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
Życiorys uzupełniony w zakresie informacji, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1502, z późn. zm.) tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Miejsce składania dokumentów:
Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są w postaci elektronicznej, dodatkowe informacje udzielamy telefonicznie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy