Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczeń w Departamencie Rozliczeń

PKO TFIO firmie

PKO TFI

Chłodna 52

Warszawa

PKO TFI S.A.

Poszukuje kandydatów/kandydatek
do pracy na stanowisko:
Specjalista ds. Rozliczeń
w Departamencie Rozliczeń

za wykonywanie czynności związanych z obsługą procesu ewidencji i rozliczania transakcji na instrumentach finansowych.

Podstawowe obowiązki obejmują:

  • Ewidencjowanie w systemie transakcyjnym potwierdzeń zawartych transakcji oraz weryfikacja zgodności potwierdzeń ze zleceniami.
  • Współpraca z depozytariuszem funduszy w zakresie przekazywania instrukcji rozliczeniowych dla zawartych transakcji, monitorowanie prawidłowego i terminowego rozliczania transakcji.
  • Współpraca z zarządzającymi aktywami, biurami maklerskimi i bankami (polskimi i zagranicznymi) w celu wyjaśniania zidentyfikowanych rozbieżności.
  • Kontrola sald rachunków pieniężnych oraz przygotowywanie prognoz cashflow dla zarządzających funduszami.
  • Wsparcie operacyjne procesu inwestycyjnego.
  • Monitorowanie ekspozycji wynikającej z zawartych transakcji na instrumentach pochodnych, kontrola poziomu depozytów zabezpieczających, obsługa procesu wymiany zabezpieczeń.
  • Monitorowanie kalendarza zdarzeń korporacyjnych na papierach wartościowych oraz ich obsługa.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zainteresowania rynkiem kapitałowym.
  • Znajomości konstrukcji i funkcjonowania instrumentów finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem instrumentów pochodnych.
  • Wykształcenia wyższego, preferowane: ekonomia.
  • Znajomości pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, szybkiego nawiązywania kontaktów, umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów.

Wybranym osobom oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w jednej z największych Grup Kapitałowych w Polsce w dynamicznie rozwijającym się obszarze. Nasi pracownicy mogą liczyć m.in. na atrakcyjne wynagrodzenie, w tym Pracowniczy Program Emerytalny, wraz z pakietem socjalnym, możliwość osobistego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji oraz dużą samodzielność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne