Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń w Dziale Analiz

KilargoO firmie

Kilargo

Grzybowa 5

Kalisz

KILARGO to polska firma produkcyjno handlowa, właściciel marki AUGUSTO. Nasze zakłady produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Zbieramy doświadczenia ponad 20 lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie, Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Numer ref.: 7/SR/K

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ·
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie + premie uznaniowe
  • Program Poleceń - dodatkowa premia do 800zł za polecenie pracownika do pracy
  • Pakiet Benefit: karta Multisport, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy e-learningowej z jęz.angielskiego

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie, preferowane wyższe (rachunkowość, finanse, analizy)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość systemów typu ERP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Skrupulatność i rzetelność

Zadania:

  • Weryfikacja oraz analiza dokumentów magazynowych i produkcyjnych
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego (Axapta)
  • Rozliczanie sprzedaży detalicznej w systemie komputerowym (Axapta)
  • Przygotowywanie różnorodnych zestawień, analiz i raportów (Excel)

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV z podaniem w tytule nazwy stanowiska za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym (KRS: 0000075827) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych
(np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.
W przypadku, gdy stanowisko pracy, na które aplikuję wiąże się z korzystaniem z odzieży
i obuwia roboczego, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich rozmiarów ubrań
i obuwia w celu zakupu przez przyszłego pracodawcę odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego.

Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych

(np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy