Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń w dziale księgowości

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie do wypłaty wniosków faktoringowych

  • rozliczanie należności i zobowiązań z tytułu faktoringu

  • wystawianie faktur

  • uzgadnianie sald należności i zobowiązań faktoringowych

  • księgowanie wniosków faktoringowych

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • księgowanie innych dokumentów księgowych

  • obsługa programów działających w firmie

  • prace administracyjne w zakresie zadań księgowych i administracyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy

  • chęć nauki i zdobycia doświadczenia

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • mile widziane doświadczenie w księgowości

  • znajomość obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • pracę w miłej atmosferze

  • pakiet medyczny

Jesteśmy spółką faktoringową, zapewniającą finansowanie małym i średnim przedsiębiorstwom, alternatywne dla produktów bankowych, takich jak kredyt, pożyczka, czy faktoring bankowy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Przewiń do profilu firmy